Energy2car מובילים את הדרך לכבישים ירוקים

עמדות טעינה לרכב חשמלי בחיפה

רכבים חשמליים בחניה לצד עמדת טעינה לרכב חשמלי

הפתרון הירוק – עמדות טעינה לרכב חשמלי בחיפה

עולם הרכבים החשמליים נכנס באופן מסיבי לחיים שלנו כחלק מההתפתחות המטורפת של הטכנולוגיה שרק הולכת וגוברת. יחד עם הרכבים החשמליים, עלה גם הצורך כמובן בעמדות טעינה לרכב חשמלי בחיפה, במרכז ובדרום, שהרי בלעדיהן לא נוכל להשתמש ברכב והוא יהיה סתם פסל בחניה.

אבל למה בדיוק צריך עמדות טעינה לרכבים חשמליים? האם יש עמדות טעינה מהירות כמו מטען מהיר לטלפון הנייד? ואיפה אפשר למצוא עמדות שונות לטעינת הרכב בחיפה? את כל התשובות לשאלות האלו ועוד, תוכלו למצוא במאמר הבא שכתבנו במיוחד עבורכם. אז קדימה, שימו חגורות ובואו נצא לדרך!

איפה יש עמדות טעינה לרכב חשמלי בחיפה?

עבור אלו שלא יכולים מפאת מקום או תקציב, או פשוט לא מעוניינים להתקין עמדה ביתית, אנרג'י טו קאר יצרה מפת עמדות טעינה בעיר חיפה, אשר כוללת טבלה עם הפרטים של המקומות המרכזיים הכוללים את מגוון סוגי עמדות הטעינה, ובכך מציגה בפניכם את אפשרויות הטעינה הציבוריות שלא ידרשו מכם להתקין עמדה ביתית.

 

מיקום כתובת מדוייקת סוג עמדות טעינה מספר עמדות
עופר גרנד קניון, חיפה דרך שמחה גולן 54, חיפה טעינה איטית 2
יפה נוף – רכבת חוף הכרמל יוחאי בן נון 14, חיפה טעינה מהירה + טעינה איטית 2 מכל סוג
יפה נוף – כצנלסון ברל כצנלסון 92, חיפה טעינה איטית 2
מתחם ויקטורי – טירת כרמל קרן היסוד, טירת הכרמל טעינה מהירה 1
מתמ חיפה חניון שלב א חניון שלב א 1, חיפה טעינה סופר מהירה 4

כמובן שמעבר לעמדות אלו ישנן עמדות רבות אחרות, אך היה לנו חשוב להציג עבורכם את העמדות השונות הקיימו מכל הסוגים השונים.

נסיעת מבחן – מה הן עמדות טעינה לרכב?

ראשית כל, לפני שנתחיל לדבר על כל ההיבטים השונים הקשורים לעמדות טעינה לרכב, וכן על כלל השירותים אותם תוכלו למצוא אצלנו באנרג'י טו קאר, חשוב להבין תחילה מה הצורך בכלל בעמדות האלו ואיך הן באות לידי ביטוי.

אם כן, עמדות טעינה לרכב חשובות בדיוק כמו המטען לטלפון הנייד שלנו; משמע, בלי להטעין את הרכב החשמלי לא נוכל להשתמש בו. עמדות הטעינה נראות לרוב ממש כמו עמדת תדלוק רגילות לרכב המונע על דלק, אך במקום ידית תדלוק ישנו צינור שבקצהו יש שקע, שמתחבר למחבר הטעינה ברכב החשמלי. ישנם מספר סוגים של עמדות טעינה אשר פרוסות ברחבי הארץ, ועל כך נפרט כעת.

אישה צעירה משלמת במכשיר לתשלום חניה

הכל על סוגי עמדות הטעינה הקיימות

כאשר מדובר על עמדות הטעינה השונות, ניתן לחלק אותן ל-3 סוגים עיקריים, אשר פועלים ברמות טעינה שונות – טעינה איטית, מהירה וטעינה סופר מהירה. על מנת להבין את ההבדלים בין 3 הסוגים, הכנו עבורכם את הטבלה הבאה:

 

סוג הטעינה השם המקצועי הסבר כמה זמן טעינה נדרש עבור סוללה בנפח של 50 קילוואט?
טעינה איטית Mode 2 עמדת טעינה ניידת עם בקרת זרימה, אשר מהווה רובד ביטחון בעת הטענת הרכב. מעבירה מתח מסוג AC, אשר מבצע המרה ל DC ברכב עצמו. כ-14 שעות לטעינה מלאה.
טעינה מהירה Mode 3 עמדת טעינה מקובעת לקיר. מספקת עוצמת טעינה גבוהה יותר ביחס ל Mode 2, מעבירה מתח באופן דומה לסוג הקודם לה. כ-7 שעות בעמדת טעינה ביתית, וכ-2 שעות בעמדה ציבורית (בשל עוצמת המתח השונה בכל אחד מהמקומות).
טעינה סופר מהירה Mode 4 עמדת טעינה קבועה שממירה בין זרם AC ל DC כבר בעמדה עצמה. מספקת מתח בעוצמה גבוהה מאוד, אשר דורשת אביזרי קירור כחלק מהעמדה. בין 10 דקות לכ-2 שעות עבור טעינה מלאה!

 

זקוקים לעמדת טעינה ביתית? כך תתקינו אחת

לאחר שהבנו מהם הסוגים של עמדות הטעינה, נבין כעת מה הדרך להתקנת עמדה ביתית. אם כן, דעתנו באנרג'י טו קאר בדבר הדרך הטובה ביותר להתקנת אחת מהעמדות שהצגנו קודם לכן היא בעזרת חשמלאי מוסמך להתקנת עמדת טעינה. תהליך התקנת עמדה כולל שלבים רבים ומורכבים כגון הכנת תשתיות, התעסקות עם חשמל ומתח גבוהה ועוד. על מנת שלא להסב נזק לרכב שלכם או לחשמל הביתי, מומלץ להיעזר בבעל המקצוע הרלוונטי.

עצירה קטנה וממשיכים!

לסיכום, שימוש בעמדות טעינה לרכבים חשמליים בחיפה הוא משהו מחייב לכל רכב חשמלי. בין אם עמדות ביתיות ובין אם עמדות ציבוריות, חשוב לשמור על הרכב שלכם ולדאוג שאתם מטעינים את רכבכם במקומות המיועדים לכך על פי הוראות היצרן. כעת, כל שנותר לנו לאחל לכם הוא טעינה מהנה ונסיעה בטוחה!

המחיר עבור טעינת הרכב משתנה בהתאם לסוג הטעינה כאשר מן הראוי שטעינה איטית תגבה את המחיר הנמוך ביותר, לעומת טעינה סופר מהירה שתגבה את המחיר הגבוה.

בעיר חיפה פרוסות עמדות טעינה רבות מכל סוגי הטעינה השונים. מידע על מיקומן המדויק תוכלו למצוא אצלנו באנרג'י טו קאר או באתרי אינטרנט.

ההבדל המהותי הוא משך הזמן שהטעינה לוקחת. בהתאם כמובן, קיים גם הבדל במחיר העלות של הטעינה או במחיר התקנת העמדה.

התקנת עמדת טעינה לרכב הפרטי בבית, דורשת סיוע של בעל מקצוע מתאים הלא הוא חשמלאי מוסמך שמיועד ועבר הכשרה לביצוע התקנות אלו.

תוכן עניינים

מאמרים מובילים

חשמלאי מתקן לוח חשמל

חשמלאי מוסמך להתקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי

קניתם רכב חשמלי, קניתם עמדת טעינה חשמלית ביתית פרטית משלכם – עכשיו נשאר לכם רק להתקין את עמדת הטעינה, ואתם חופשיים ליהנות מהרכב החדש, מנהיגה כיפית, מנסיעה שקטה, מחיסכון של אלפי שקלי בשנה על הוצאות דלק, שכבר ממש לא רלבנטיות לכם.

קרא עוד »

השאירו פרטים עכשיו ותוכלו לקבל את כל המידע הנדרש לכם על מנת לקבל החלטת קניה נכונה של עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי בהתאמה מקסימלית

צרו איתנו קשר

תפריט נגישות

Energy2car

השאירו פרטים ונציג אנרג'י טו קאר יחבר אתכם למתקין הזול ביותר!

או שלחו הודעה עכשיו

Energy2car

השאירו פרטים ונציג אנרג'י טו קאר יחבר אתכם למתקין הזול ביותר!

או שלחו הודעה עכשיו