Energy2car מובילים את הדרך לכבישים ירוקים

עמדות טעינה לרכב חשמלי בבאר שבע

העתיד של עולם הרכב כבר כאן

במאמר זה נעסוק ונפרט על רכבים חשמליים, סוגיית הטעינה שלהם ועל עמדות טעינה לרכב חשמלי בבאר שבע, לטובת תושבי האזור ומי שעובר בה ומחפש את עמדת הטעינה המתאימה עבורו.

עמדות טעינה לרכב חשמלי בבאר שבע – בירת הדרום

בתור העיר המרכזית באזורה, באר שבע הפכה להיות מטרופולין הדרום, בעלת מרכזי מסחר גדולים, אוניברסיטה גדולה ומקומות עבודה רבים.
לכן, ברור מאליו שבעיר עוברים אנשים רבים ברכבים פרטיים, וחלקם, כמו בכל רחבי המדינה, נוהגים ברכבים פרטיים וזקוקים לעמדות טעינה.
מלבד היותה עיר מרכזית בדרום, היא גם נקודת עצירה לתדלוק והתרעננות בדרך למי שנוסע דרומה מנקודות צפוניות יותר, בעיקר לנוסעים לאילת.

עשינו לכם קצת סדר איפה אפשר למצוא עמדות טעינה לרכב חשמלי בבאר שבע:

כתובת חברה מפעילה סוג חיבור מידע נוסף
ביג באר שבע טסלה  AC TYPE 2 קיימות גם 2 עמדות טעינה סופר מהירה
ביג באר שבע אפקון החזקות AC TYPE 2/ChaDeMo/CCS2 קיימת עמדת טעינה 1 מהירה
ישפרו פלנט באר שבע EVEDGE AC TYPE 2 קיימות 6 עמדות רגילות
סונול באר שבע הדס – שדרות יצחק רגר סונול ChaDeMo/CCS2 קיימות 2 עמדות טעינה מהירה ועמדה 1 סופר מהירה
קניון עזריאלי הנגב סונול AC TYPE 2 קיימות 6 עמדות רגילות

אישה נשענת על רכב חשמלי לבן בזמן שמטעינה אותו

היתרונות של רכבים חשמליים

הרכבים החשמליים היו נראים עד לפני כמה שנים כמו חלום רחוק, כזה שמתגשם רק בסרטים או במדינות מתקדמות מאוד. אבל הטכנולוגיה הלכה והתפתחה בקצב מסחרר ורכבים חשמליים בישראל זה כבר מוצר נפוץ מאוד.

לרכבים חשמליים יתרונות רבים שכוללים חיסכון בדלק ובאנרגיה, חיסכון בכסף, זיהום אוויר נמוך ובטיחות גבוהה. מלבד העובדה שנסיעה ברכב חשמלי היא מהנה ונעימה הרבה יותר, היא פשוט יותר משתלמת.

עמדות טעינה פרטיות וציבוריות

כדי להטעין רכב חשמלי דרושים כבלים מסוימים ומקור אנרגיה זמין ונוח להטענה. מי שיש לו רכב חשמלי יכול להתקין עמדת טעינה פרטית בביתו, לפי תקנות הבניין או היישוב בו הוא גר. את ההתקנה מבצע חשמלאי מוסמך להתקנת עמדת טעינה.

במקרים רבים אין אפשרות להתקנת עמדות טעינה פרטיות בבית, בגלל בעיות חיבור לרשת חשמל ציבורית, בעיית מקום וחוסר בחנייה פרטית. אך יש פתרונות נוספים, והן עמדות הטעינה הציבוריות.

קיימות עמדות טעינה רבות שפזורות ברחבי הארץ, והן הולכות ומתרבות ככל שהרכבים החשמליים הולכים והופכים ליותר פופולאריים. ניתן למצוא עמדות טעינה בתחנות דלק, חניות ציבוריות, חניונים ועוד.

מפת עמדות טעינה.


ניתן למצוא עמדות טעינה די בקלות, במפת עמדות טעינה באתר.

תמיד כדאי להכיר את הרכב שלכם טוב ולדעת כמה טעינה מספיקה לכם לכל הנסיעות המתוכננות שלכם, ובהתאם לתחנות הקרובות למקום עבודתכם, מקום הלימודים או הבית.

אם יש לכם צורך להטעין במהלך היום, כדאי לתכנן את הטעינה ככה שהיא תתבצע בזמן שאתם עסוקים בדברים אחרים, וכך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר, ולנצל אותו יותר טוב.

בנסיעות ארוכות, כמו נסיעה לצפון או לאילת, ייתכן ויעלה הצורך לעצור במהלך הנסיעה ולהטעין את הרכב. אך גם אם אתם לא עוברים בעיר גדולה בעלת עמדות טעינה, או שאין לכם רצון להתעכב בכניסה לעיר, אל דאגה.

ברחבי הארץ, בכבישים המרכזיים ובתחנות הדלק השונות פרוסות עמדות טעינה לרשותכם, כך שתוכלו לעצור להתרעננות וטעינת הרכב בלי עיכוב משמעותי בדרך. בנסיעות כאלו כדאי להכין מראש נקודות עצירה אפשריות, כדי לא להיתקע ללא סוללה.

כמות עמדות הטעינה בארץ הולכת ועולה, כדי לספק למען בעלי הרכבים החשמליים אפשרות להטענה בפריסה ארצית, ובהתאם לעלייה בשימוש ברכבים חשמליים.

בעמדות הטעינה הביתיות לוקח לרכב בין 5 ל-8 שעות להיטען, כיוון שבעמדות אלו משתמשים בזרם חלופי המאט את הטעינה. אך בעמדות הציבוריות הפרוסות ברחבי הארץ ניתן להגיע לטעינה מלאה בתוך פחות משעה, תלוי בסוג העמדה.

תוכן עניינים

מאמרים מובילים

חשמלאי מתקן לוח חשמל

חשמלאי מוסמך להתקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי

קניתם רכב חשמלי, קניתם עמדת טעינה חשמלית ביתית פרטית משלכם – עכשיו נשאר לכם רק להתקין את עמדת הטעינה, ואתם חופשיים ליהנות מהרכב החדש, מנהיגה כיפית, מנסיעה שקטה, מחיסכון של אלפי שקלי בשנה על הוצאות דלק, שכבר ממש לא רלבנטיות לכם.

קרא עוד »

השאירו פרטים עכשיו ותוכלו לקבל את כל המידע הנדרש לכם על מנת לקבל החלטת קניה נכונה של עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי בהתאמה מקסימלית

צרו איתנו קשר

תפריט נגישות

Energy2car

השאירו פרטים ונציג אנרג'י טו קאר יחבר אתכם למתקין הזול ביותר!

או שלחו הודעה עכשיו

Energy2car

השאירו פרטים ונציג אנרג'י טו קאר יחבר אתכם למתקין הזול ביותר!

או שלחו הודעה עכשיו