Energy2car מובילים את הדרך לכבישים ירוקים

מגזין רכב חשמלי

הגעתם לבלוג הכי מקיף בישראל בתחום של עמדות טעינה לרכב חשמלי.

כאן תקבלו את כל המידע הרלבנטי לשאלות שלכם:
מחקרים, עובדות, טיפים, עצות,  המלצות, הפניה למומחים ועוד.
בין הכותבים שלנו נמנים מהנדסי תשתיות, מהנדסי מכוניות, מכונאי רכב, מהנדסי חשמל, קבלנים, מתכנני כבישים ועוד – כולם אנשי מקצוע שעוסקים בתחום שנים.

מידע חיוני ופרקטי! כנסו, לא תרצו לצאת 🙂

רכב חשמלי קטן

רכב חשמלי קטן: ליהנות מטכנולוגיה על גלגלים בהתאמה אישית

רכישת רכב חשמלי בארץ היא מזמן לא דבר נדיר, ורבים מהישראלים כבר נהנים מהטכנולוגיה על גלגלים בדרכים רבות. עם זאת, השימוש ברכב חשמלי "רגיל" אינו תואם בכל מצב את הצורך של חלק מהנהגים, אשר מוצאים כפתרון טוב יותר, את הנהיגה ברכב חשמלי קטן. מה זה בדיוק אומר, כמה זה עולה ומה ההבדלים בין רכב קטן למשפחתי? על כל זאת ועוד נדבר היום. אז קדימה, הדקו חגורות ובואו נצא לדרך!

קרא עוד »
אישה מחזיקה כוס שתיה חמה נשענת על רכב חשמלי לבן

רכב חשמלי קיה בדגמים חדשים: קיה מעלה הילוך

לאור התוכניות המשתנות והקצב שיורד לאיטו במקצה אספקת הרכבים החשמליים לארץ, גם חברת קיה מתוכננת לבצע שינוי תוכניות בכל הקשור לרכב חשמלי קיה, והיא תתחיל להשיק מגוון רחב יותר של דגמים היברידיים חדשים בשנים הקרובות. לצד כל זאת, היא לא מתכננת להוריד באופן משמעותי את הרגל מהגז, ולצד הדגמים ההיברידיים ישנם לא מעט רכבים חשמליים חדשים שעומדים לצאת לשוק. איך זה בדיוק הולך להראות? יצאנו לבדוק וחזרנו עם התשובות הבאות.

קרא עוד »
עמדת טעינה חשמלית

עמדת טעינה אולטרה מהירה: כמה עולה? עד כמה מהירה?

תחום עמדות הטעינה מהווה חלק בלתי נפרד מעולם הרכבים החשמליים, שכן ללא עמדות אלו הרכבים החשמליים לא יכולים לזוז לשום מקום. כמו כן, בתוך תחום זה, סוג עמדות הטעינה שהכי פחות מדברים עליו הוא עמדת טעינה אולטרה מהירה, שכן מדובר בעמדת טעינה ייחודית. למה היא כל כך מיוחדת ובמה בדיוק מדובר? יצאנו לבדוק!

קרא עוד »
אישה עם רכבה החשמלי נטען בביתה

אפקון עמדות טעינה: מחירים מהירויות ועלות התקנה

טעינת רכב חשמלי הפכה להיות דבר שבשגרה עבור רבים מהנהגים הישראליים, זאת לאור התפתחותו הרבה של תחום הרכבים החשמליים בארץ בתקופה האחרונה. כמו כן, מי שרצה להטעין את רכבו בעמדות הציבוריות, ודאי שם לב למגוון המפעילים הקיימים בשוק, ופרט לכך שגם לחברת אפקון עמדות טעינה בפריסה ארצית. במי בדיוק מדובר ומהם השירותים אותה היא מספקת? על כך בדיוק נדבר היום.

קרא עוד »
עמדות טעינה חשמליות תת קרקעיות לרכבים חשמליים

טעינת רכב חשמלי בחניון תת קרקעי 2024: כל מה שצריך לדעת

בעלים של רכב חשמלי? נמאס לכם להטעין את הרכב שלכם בעמדות טעינה ציבוריות אבל יש לכם רק חניון תת קרקעי בבית ולכן אתם מתקשים בהקמת עמדת טעינה ביתית? אם כן, הגעתם למקום הנכון! במאמר הבא, נבין כיצד ניתן להתקים עמדת טעינה לרכב חשמלי באופן כללי, ובפרט עמדה לטעינת רכב חשמלי בחניון תת קרקעי, בין אם ציבורי, פרטי או משותף. אז קדימה, בואו נתחיל!

קרא עוד »
אישה צעירה מחזיקה כוס קפה עם מכונית חשמלית בתחנת הטעינה

עמדות טעינה לרכב חשמלי תחנות דלק: פשוט, נוח וזמין

טעינת רכב חשמלי כבר הפכה מזמן לצורך בסיס של אנשים ונהגים רבים בארץ. העלייה הגוברת במספר הרכבים החשמליים בכבישים, הובילה את תחנות הדלק השונות להוסיף גם עמדות טעינה חשמליות בתחנות הדלק עצמן, מהלך שמסייע רבות לנהגים הרלוונטיים. אבל רגע, איך נוכל לדעת איפה יש עמדות טעינה לרכב חשמלי תחנות דלק, כמה הטעינה עולה ואיזה סוגי עמדות יש שם? ובכן במיוחד בשביל זה הבאנו עבורכם באנרג'י טו קאר את המידע הבא!

קרא עוד »
אישה צעירה מטעין רכב חשמלי במוסך תת קרקעי

התקנת עמדת טעינה בבית משותף

עולם הרכבים החשמליים תפס תאוצה בתקופה האחרונה, ובהתאם גם הצורך בעמדות טעינה הלך וגבר. השימוש בעמדות הטעינה השונות יכול להתבסס על עמדות טעינה ציבוריות, אך באלו תעריף טעינה גבוה באופן יחסי. אי לכך, ישנה אפשרות נוספת אשר מציעה התקנת עמדת טעינה בבית משותף, וכך כל דיירי הבית יוכלו לעשות שימוש בעמדה. איך זה קורה בדיוק? יצאנו לבדוק!

קרא עוד »
e-Ny1 honda

הונדה חשמלית: e:Ny1 הכירו את הדגם החשמלי של הונדה שנחת בארץ

עם עלייתן המשמעותית והמורגשת של החשמליות בארץ, אוהבי הרכבים החשמליים שביניכם ודאי ישמחו לשמוע שבקרוב מאוד תגיע לארץ חשמלית חדשה לארץ, הפעם מבית הונדה. אמנם היא מגיעה מהיבואן המקביל, אך עדיין מדובר בחשמלית בעלת יכולות מדהימות ורמת אבזור לא פחות טובה. אז מוכנים? הכירו את הונדה e:Ny1, הונדה חשמלית חדשה! הדקו חגורות ובוא נצא לנסיעת מבחן.

קרא עוד »
אישה פותחת באגז של רכב חשמלי לבן

רכבים מסחריים חשמליים: הכירו את עולם החשמליות הכבדות

כולם כבר ודאי מכירים את עולם הרכבים החשמליים, ואין אחד שלא ראה רכב חשמלי כזה או אחר ברחוב או בכביש. לצד זאת, בשל השאיפה להתקדמות והתפתחות טכנולוגית, עולם הרכבים החשמליים הולך וגדל, וכעת הוא חולש גם על תחום נוסף, שיוצר רכבים מסחריים חשמליים. מה זה בדיוק אומר ומה ההבדל בינם לבין רכבים מסחריים רגילים? המומחים שלנו באנרג'י טו קאר יצאו לבדוק וחזרו עם המידע הבא.

קרא עוד »

תפריט נגישות

Energy2car

השאירו פרטים ונציג אנרג'י טו קאר יחבר אתכם למתקין הזול ביותר!

או שלחו הודעה עכשיו

Energy2car

השאירו פרטים ונציג אנרג'י טו קאר יחבר אתכם למתקין הזול ביותר!

או שלחו הודעה עכשיו