Energy2car מובילים את הדרך לכבישים ירוקים

אמישראגז משיקה מתחם טעינה ציבורי לרכבים חשמליים

אמישראגז, חברה עם גב איתן, סוג של סמל לאומי עוד מימי ראשית המדינה (1949) ממשיכה להתרחב והופכת להיות שחקנית מרכזית בתחום האנרגיה, גם בקטגוריה של פתרונות אספקת חשמל ופתרונות טעינה לרכבים חשמליים.

חברת אמישראגז משיקה מתחם טעינה ציבורי לרכבים חשמליים בשילוב עמדות טעינה אולטרה-מהירה תחת חברת-הבת והמותג 'אמישראגרין'.

המתחם המושקע יוקם על ידי אמישרגאז באזור תעשיה פולג בנתניה.

אמישראגרין
אמישראגרין

עם התחומים שאליהם החברה הרחיבה שירותיה נמנים 7:

  • אספקת גז פחמימני מעובה (LPG)
  • שיווק גז טבעי ואספקת בלוני גז לבתים פרטיים ולמגזר העסקי
  • אספקת חשמל לצריכה ביתית – אמישרגאז חשמל
  • פתרונות חימום לחורף
  • מערכות סולאריות לייצור חשמל ולחימום מים
  • תכנון מערכות לאספקת אנרגיה, הקמתן וביצוען
  • מערכות מתקדמות בתחומי האנרגיה הירוקה, הגז והחשמל לקידום המגזר הפרטי והעסקי, לתעשייה, לחקלאות, לתחום המוסדי והמוניציפלי. 


אמישראגרין – השחקנית המפתיעה שנכנסת למגרש עמדות הטעינה

אמישראגרין בשיתוף עם חברת Nidec האיטלקית (יצרנית עמדות הטעינה) מציעות היום לציבור בישראל אפשרות ליהנות מטעינה מהירה בקצב של 240 קילוואט. המשמעות של זה היא שמשך הטעינה מתקצר משמעותית, לכ- 5-10 דקות לטעינת סוללה מלאה. קיצור התהליך מוזיל את עלות הטעינה ואת צריכת החשמל במהלך הטעינה וחוסך זמן וכסף.

טעינת סוללה מלאה לרכב חשמלי בתוך 10 דקות

מתקן האנרגיה שבזכותו מתאפשרת טעינה אולטרה-מהירה חדשנית זו מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת שפועלת באמצעות פאנלים סולאריים. באמישראגרין פיתחו גם אפליקציה ייעודית מתקדמת לניהול הטעינה – אפליקציית אמישראגרין EV שמאפשרת את הטענת הרכב החשמלי בקלות וביעילות מרבית. 

האפליקציה מציגה את המיקומים בהם נמצאים אתרי עמדות הטעינה (האולטרה-מהירות) ומאפשרת לנווט אליהם תוך כדי נסיעה, או לתכנן מראש את ההגעה אליהן בקישור ל-Waze. 

האפליקציה מאפשרת זיהוי של סטטוס הסוללה ומעקב אחריו גם בזמן הטעינה, באמצעותה אפשר לבצע תשלום עבור הטעינה ומתעדת את היסטוריית הטעינה למי שמעוניין בכך. השימוש באפליקציה מתאים לכל סוגי הרכבים החשמליים בארץ.

'אמישראגרין' מציעה פתרונות טעינת רכב חשמלי גם לבנייני מגורים, לחניונים ציבוריים, לקניונים ובמיקומים נוספים במרחב הציבורי. 

כתובת מתחם הטעינה החדש של עמדות הטעינה האולטרה-מהירות של אמישראגז: 

רח' גיבורי ישראל 5, אזור התעשיה פולג, נתניה

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

רכב חשמלי קטן

רכב חשמלי קטן: ליהנות מטכנולוגיה על גלגלים בהתאמה אישית

רכישת רכב חשמלי בארץ היא מזמן לא דבר נדיר, ורבים מהישראלים כבר נהנים מהטכנולוגיה על גלגלים בדרכים רבות. עם זאת, השימוש ברכב חשמלי "רגיל" אינו תואם בכל מצב את הצורך של חלק מהנהגים, אשר מוצאים כפתרון טוב יותר, את הנהיגה ברכב חשמלי קטן. מה זה בדיוק אומר, כמה זה עולה ומה ההבדלים בין רכב קטן למשפחתי? על כל זאת ועוד נדבר היום. אז קדימה, הדקו חגורות ובואו נצא לדרך!

קרא עוד>
אישה מחזיקה כוס שתיה חמה נשענת על רכב חשמלי לבן

רכב חשמלי קיה בדגמים חדשים: קיה מעלה הילוך

לאור התוכניות המשתנות והקצב שיורד לאיטו במקצה אספקת הרכבים החשמליים לארץ, גם חברת קיה מתוכננת לבצע שינוי תוכניות בכל הקשור לרכב חשמלי קיה, והיא תתחיל להשיק מגוון רחב יותר של דגמים היברידיים חדשים בשנים הקרובות. לצד כל זאת, היא לא מתכננת להוריד באופן משמעותי את הרגל מהגז, ולצד הדגמים ההיברידיים ישנם לא מעט רכבים חשמליים חדשים שעומדים לצאת לשוק. איך זה בדיוק הולך להראות? יצאנו לבדוק וחזרנו עם התשובות הבאות.

קרא עוד>
עמדת טעינה חשמלית

עמדת טעינה אולטרה מהירה: כמה עולה? עד כמה מהירה?

תחום עמדות הטעינה מהווה חלק בלתי נפרד מעולם הרכבים החשמליים, שכן ללא עמדות אלו הרכבים החשמליים לא יכולים לזוז לשום מקום. כמו כן, בתוך תחום זה, סוג עמדות הטעינה שהכי פחות מדברים עליו הוא עמדת טעינה אולטרה מהירה, שכן מדובר בעמדת טעינה ייחודית. למה היא כל כך מיוחדת ובמה בדיוק מדובר? יצאנו לבדוק!

קרא עוד>

תפריט נגישות

Energy2car

השאירו פרטים ונציג אנרג'י טו קאר יחבר אתכם למתקין הזול ביותר!

או שלחו הודעה עכשיו

Energy2car

השאירו פרטים ונציג אנרג'י טו קאר יחבר אתכם למתקין הזול ביותר!

או שלחו הודעה עכשיו